1. Domov
  2. Softvér
  3. Podpora e-shopov

Podpora e-shopov

Ponúkame

Prepojenie s e-shopmi postavené na moderných technológiách.

Pomôžeme vám rozšíriť pôsobenie na internete a získať nových zákazníkov vďaka kvalitnému prepojeniu systému predaja s vaším e-shopom.

Prečo podpora e-shopov v EcoSune?

Úplná synchronizácia so skladovým a objednávkovým modulom.

Export obchodných partnerov, produktov, cien a cenníkov na e-shop.

Vždy aktuálne stavy skladu na e-shope.

Súčasné prepojenie s viacerými e-shopmi.

Podpora B2B a B2C segmentov.

Moderná a flexibilná komunikácia cez API rozhranie.

Podpora kategorizácie, parametrov a filtrov produktov.

Agendy prepojenia s e-shopmi

Podpora B2C, B2B

Prihlásený obchodný partner na e-shope dostane rovnaké ceny, podmienky a zľavy tak, ako by ste mu vytvorili objednávku priamo v aplikácii. Bežný zákazník má zase k dispozícii celý systém cien a akcií ako pri predaji cez pokladňu. Takto sa váš e-shop premení na neomylného obchodníka.

Export produktov

Prepojenie na e-shop vám zabezpečí kompletný export produktov s bežnými, akciovými aj individuálnymi zákazníckymi cenami. Súčasťou exportu je rýchla aktualizácia stavov na sklade. ERP systém EcoSun umožňuje tiež preniesť na e-shop obrázky, popisy, parametre a kategorizáciu produktov.

Export odberateľov

Export obchodných partnerov vrátane prevádzok, osôb a kontaktných údajov na e-shop. Naše API umožňuje exportovať aj zoznam odberateľských zliav, údaje o faktúrach zákazníkov, vytlačené faktúry v PDF či informácie o platbách.

Import objednávok

Pre pohodlné vybavenie objednávok z e-shopu slúži ich automatický import do objednávkového systému EcoSunu. Pri importe objednávok je možné zaviesť do systému nových obchodných partnerov, alebo aktualizovať ich kontaktné údaje. Samozrejmosťou je podpora objednávok v cudzích menách.

Podporované e-shopy

Naše API plne spolupracuje s e-shopmi UNIobchod, NetBiz, Prestashop, WooCommerce, Buxus, Virtue… Dokážeme napojiť na softvér EcoSun akýkoľvek iný e-shop ktorý dokáže komunikovať s REST API.

Referencie

Zadarmo online vyskúšať EcoSun

Nechajte nám na seba kontakt a my Vám obratom pošleme prístup k online skúšobnej verzii systému EcoSun na našom cloude.