1. Domov
  2. Softvér
  3. Pokladničný predaj

Pokladničný predaj

Ponúkame

Spoľahlivé certifikované riešenie eKasa a FiskalPRO.

Vyspelé, moderné riešenie pre komfortný a efektívny maloobchodný predaj. Pokladničný modul prepojený s certifikovanou registračnou pokladňou je overený vo viac ako 700 prevádzkach.

Prečo pokladničný predaj v EcoSune?

Pohodlný a efektívny predaj cez registračnú pokladnicu.

Komfortné platby kartou cez platobný terminál, rôzne druhy platidiel.

Možnosť pripojenia skenerov a váh pre maximálny výkon a komfort predaja.

Vhodný pre všetky typy maloobchodných predajní.

Automatické prepojenie so skladom, odbytom a účtovníctvom.

Vernostný systém. Evidencia zákazníkov, 7 typov vernostných kariet a zliav.

Flexibilný predaj prostredníctvom prenosných inteligentných terminálov.

Agendy pokladničného predaja

Predaj cez pokladňu eKasa a FiskalPRO

Riešenie pozostáva z pokladničného modulu napojeného na certifikovaný eKasa systém TaxIS alebo FiskalPRO, s ktorým nablokujete akýkoľvek tovar rýchlo a jednoducho. Pri uzavretí bločku môžete použiť rôzne typy platidiel s možnosťou prepojenia na platobný terminál. Samozrejmosťou je napojenie na skladovú agendu a systém zliav. Pokladničný predaj podporuje celý rad skenerov, váh a spolupracuje aj s mobilným skladníkom.

Prenosné RP

Prenosné RP

Riešenie pre prepojenie klasickej registračnej pokladnice so skladovým modulom. Zo skladovej agendy môžete kedykoľvek nahrať do registračnej pokladnice zoznam predajných kariet so zvolenými cenami a spätne načítať predaje vo forme uzávierkových dokladov. Tieto doklady automaticky vstupujú do tržieb, DPH a účtovníctva.

Vernostné karty

Vytvárajte pre vašich zákazníkov vernostné karty s benefitmi, ktoré môžu využiť pri nákupe. Modul poskytuje na výber z niekoľkých druhov vernostných systémov – od okamžitých zliav, cez zľavy za kumulované obraty až po poskytovanie darčekov podľa stanovených kritérií.

Vernostné karty

Platobné terminály

Využite pri predaji bezhotovostné platby prostredníctvom platobných terminálov AxaPro alebo výkonných stacionárnych riešení FiskalPRO. Pri uzavretí bločku sa odošle suma do platobného terminálu a po úhrade sa platba automaticky spracuje, čo znižuje chybovosť pri predaji.

Skenery, váhy a ďalšie periférie

Pokladničný modul umožňuje pripojenie rôznych externých zariadení s cieľom zabezpečiť maximálny výkon a komfort predaja. Sú to skenery, pokladničné peňažné zásuvky, dotykové displeje, externé zákaznícke displeje, elektronické váhy, prenosné skenery s mobilným skladníkom a platobné terminály.

Referencie

Zadarmo online vyskúšať EcoSun

Nechajte nám na seba kontakt a my Vám obratom pošleme prístup k online skúšobnej verzii systému EcoSun na našom cloude.