1. Domov
  2. Softvér
  3. Sklady a logistika

Sklady a logistika

Dokonalý prehľad v skladovom hospodárstve.

Ponúkame

Komfortný skladový, nákupný a odbytový systém s rozsiahlou ponukou funkcií, plne prepojený s fakturačným a objednávkovým modulom.

Prečo sklady a logistika v EcoSune?

Vždy aktuálny prehľad v skladových zásobách.

Automatické prepojenie s objednávkami a fakturáciou uľahčuje orientáciu v dokladoch.

Prepracovaná podpora skladových pozícií, šarží, exspirácií a výrobných čísel.

Automatické objednávanie prepravy s tlačou štítkov uľahčuje prácu a šetrí čas.

Mobilný skladník zvyšuje efektivitu práce skladníkov.

Komplexná a prehľadná agenda prenájmu materiálu.

Agendy skladového softvéru

Katalóg, skladové karty

Katalóg je centrálny zoznam všetkých kariet, kde sa zobrazujú a nastavujú údaje o tovare, materiáli a výrobkoch. Katalógové karty umožňujú nastavenie EAN kódov, predajných cien, merných jednotiek, variantov, dodávateľov s ich číslovaním, parametrov pre eshop a mnoho ďalších. Na skladových kartách sa evidujú skladové pohyby, stavy a rezervácie.

Príjem, výdaj, inventúra

Prijaté a vystavené dodacie listy sú úzko previazané s prijatými a vystavenými faktúrami, čo výrazne šetrí čas a uľahčuje orientáciu v dokladoch. Agendy interných skladových príjmov a výdajov sú postavené tak, aby čo najviac uľahčili prácu skladníkom. Inventúru je možné vykonať kedykoľvek nad celým skladom alebo vybraným sortimentom s automatickou tvorbou rozdielových dokladov.

Mobilný skladník

Mobilný skladník vám zjednoduší skladové procesy a zvýši efektivitu práce. S mobilnou aplikáciou v prenosnom skeneri dokážete vytvárať skladové doklady – príjem, výdaj, prevody medzi skladmi, inventúru, ale aj kontrolovať doklady a vytvárať prijaté objednávky v teréne. Po synchronizácii sú doklady okamžite viditeľné v skladovom systéme.

Skladové pozície

Príjem, výdaj a evidencia stavu tovaru na skladových pozíciách uľahčuje prácu skladníkom a zefektívňuje ich pohyb po sklade. Skladové pozície sú podporované aj v aplikácii mobilného skladníka.

Vratné obaly

Evidencia vratných obalov je dôležitá súčasť skladovej agendy. Umožňuje sledovať koľko obalov máte u vašich odberateľov a automaticky podľa toho kontroluje ich vrátenie. Skladový softvér podporuje príjem a výdaj v rôznych obaloch a baleniach. Súčasťou skladového softvéru je aj sledovanie hmotnosti jednotlivých obalov pre hlásenie o odpadoch.

Výrobné čísla

Výrobné čísla

Potrebujete sledovať na tovare výrobné čísla? S našim skladovým softvérom to hravo zvládnete. Skladový program sleduje výrobné čísla tovaru od príjemky cez interné pohyby a predaj až po reklamáciu. Samozrejmosťou je okamžité vyhľadanie výrobného čísla aj spred niekoľkých rokov.

Šarže a exspirácie

Tento modul vám ušetrí čas a poskytne dokonalý prehľad o šaržiach a exspiráciách. Náš skladový softvér ich eviduje od nákupu alebo výroby až po predaj vo všetkých skladových pohyboch. K dispozícii máte okamžitú informáciu o stave jednotlivých šarží na sklade. Šarže a exspirácie podporuje tiež mobilný skladník, aj vo formáte UDI.

Preprava tovaru

Rýchla a efektívna preprava tovaru k zákazníkom je čoraz dôležitejšia súčasť predaja. Náš skladový systém podporuje automatické objednávanie prepravy u väčšiny prepravcov (UPS, DPD, GLS, 123 Kuriér, SPS, SDS), umožňuje tlač štítkov a tak uľahčuje prácu a šetrí čas. Náš skladový softvér EcoSun je prepojený s webovou aplikáciou Chameleon pomocou ktorej môžete jednoducho a rýchlo vytvárať objednávky prepravy a tlačiť expedičné štítky, automaticky vytvárať objednávky prepravy u kuriérov a ešte viac.

Prenájom materiálu

Ak podnikáte vo oblasti prenájmu materiálu či majetku, tak náš skladový systém vám na to poskytne efektívny nástroj. Od evidencie odberateľa a jeho zákaziek cez jednoduchú tvorbu prenájomných dokladov až po automatické generovanie faktúr za prenájom.

Prenájom materiálu
Reklamácie

Reklamácie

Jednoduchá a prehľadná agenda na podrobné vedenie reklamačného procesu. Od prijatia reklamácie cez jej riešenie u dodávateľa až po konečné vybavenie. Aby ste si ustrážili reklamačné lehoty, pri každom reklamačnom prípade môžete okrem termínu zadávať aj úlohy pracovníkom a sledovať ich plnenie .

Referencie

Zadarmo online vyskúšať EcoSun

Nechajte nám na seba kontakt a my Vám obratom pošleme prístup k online skúšobnej verzii systému EcoSun na našom cloude.